keyboard_arrow_up

Uitslag Sport & Spel 4 Etten-Leur

8?ere plaatsen was het resultaat van een leuke en soms spannende Sport & Spel wedstrijd. Prima prestaties van de nieuwelingen met zilver voor Laura(2x) en Naomi. De routiniers Raimon en Tamara zwommen zich ook in de prijzen (beide 1x goud), maar goudhaantje was Aniek de Peijper. Want op je eerste wedstrijd meteen?2 gouden plakken halen, dat?zie je?niet vaak.
Als je bedenkt dat er van de 25 persoonlijk gezwommen?tijden er 10 voor de eerste keer werden gezwommen en er 12 zijn verbeterd, dan mag je spreken van een uitstekend resultaat.
Uitslag Sport & Spel 4 op 23-04-2006 in Etten-Leur
Programma 2: 25m schoolslag jongens minioren 1 en 2.
?4. Gian Passania???????????? SBC-2000? 98?? ?0.29.93?? PR? 1.44
?7. Sven Feenstra Kuiper????? SBC-2000? 98??? 0.31.32?? 1x
Programma 3: 25m schoolslag jongens minioren 3 en 4.
?1. Raimon Passania?????????? SBC-2000? 96??? 0.24.36??
?7. Stefan v. d. Heijden????? SBC-2000? 97??? 0.27.51
Programma 4: 25m schoolslag meisjes minioren 1 en 2.
?1. Aniek de Peijper????????? SBC-2000? 98??? 0.28.64?? 1x
?2. Laura Roelevink?????????? SBC-2000? 98??? 0.29.20?? PR? 2.86
?5. Lieke Rooken????????????? SBC-2000? 98??? 0.31.07?? PR? 8.68
Programma 5: 25m schoolslag meisjes minioren 3 en 4.
?6. Esther de Kerf??????????? SBC-2000? 97??? 0.24.79?? PR? 2.16
?9. Nienke Kerremans????????? SBC-2000? 97??? 0.27.34?? 1x
11. Jessica Oomen???????????? SBC-2000? 97??? 0.28.15?? PR? 0.82
Programma 7: 25m rugslag meisjes minioren 5 en 6.
?8. Silvia Lemmens??????????? SBC-2000? 95??? 0.23.25?? PR? 0.65
11. Naomi Ruys??????????????? SBC-2000? 94??? 0.27.62?? 1x
Programma 13: 50m schoolslag meisjes 16 jaar en ouder.
?1. Tamara Kathman??????????? SBC-2000? 86??? 0.44.07?? PR? 0.23
Programma 14: 4x 25m estafette vrije slag mix 11 jaar el
?3. SBC-2000???????? 1.41.94
Programma 15: 25m vrije slag jongens minioren 1 en 2.
?4. Gian Passania???????????? SBC-2000? 98??? 0.26.66?? PR? 4.76
?7. Sven Feenstra Kuiper????? SBC-2000? 98??? 0.34.90?? 1x
Programma 16: 25m vrije slag jongens minioren 3 en 4.
?6. Raimon Passania?????????? SBC-2000? 96?? ?0.23.81?? PR? 0.10
?7. Stefan v.d. Heijden?????? SBC-2000? 97??? 0.26.45
Programma 17: 25m vrije slag meisjes minioren 1 en 2.
?1. Aniek de Peijper????????? SBC-2000? 98??? 0.24.37?? 1x
?2. Laura Roelevink?????????? SBC-2000? 98??? 0.27.52?? 1x
?5. Lieke Rooken????????????? SBC-2000? 98??? 0.34.13?? 1x
Programma 18: 25m vrije slag meisjes minioren 3 en 4.
?7. Esther de Kerf??????????? SBC-2000? 97??? 0.22.31?? PR? 1.22
10. Nienke Kerremans????????? SBC-2000? 97??? 0.26.00?? 1x
12. Jessica Oomen???????????? SBC-2000? 97??? 0.26.99?? PR? 5.01
Programma 20: 25m schoolslag meisjes minioren 5 en 6.
?2. Naomi Ruys??????????????? SBC-2000? 94??? 0.21.74?? 1x
?5. Silvia Lemmens??????????? SBC-2000? 95??? 0.23.35AE PR? 2.81
?AE= De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (minder dan 2 slagen)
Programma 27: 6x 25m estafette rugslag mix alle leeftijden.
?4. SBC-2000???????? 2.41.89