keyboard_arrow_up

Uitslag Sport & Spel 3 te Breda

Hier de uitslag van de 3de Sport en Spel wedstrijd. 3 eerste, 6 tweede en 4 derde plaatsen was het resultaat van deze gezellige wedstrijd in Breda. Opvallende prestatie van SBC2000 waren: 2x goud voor Jaap van Helmond, zilver voor Jenna-Vera The, Jasmine Bartels, Anniek de Peijper en Marc Stienen, brons voor Gordon Kingma, Aileen v/d Pas en Lilian Prinsen. Voor de uitslag klik hieronder op "Lees meer"

11-03-2007 - Sport & Spel 3 - Breda - de Wisselaar(25)
Uitslag progr. nr.  1     4x25  m.rugslag estafette mix 12 jaar en ouder
***********************************************************************
  1 SBC-2000               Marc Stienen            83-00MST  1.18.55
                           Suzan Goverde           84-00SGO
                           Jaap van Helmond        82-00JHE
                           Inge Immenga            85-00IIM
Uitslag progr. nr.  3     25    m.schoolslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
  3 Gordon Kingma          SBC-2000                97-01129  0.26.35
  4 Dylan van Irsel        SBC-2000                98-00DIR  0.26.39
  9 Gian Passania          SBC-2000                98-01169  0.28.90
 13 Stijn de Graaf         SBC-2000                97-00SGR  0.29.94
 14 Floris Deijkers        SBC-2000                98-00FDE  0.30.21
Uitslag progr. nr.  4     25    m.schoolslag meisjes minioren 1 en 2
***********************************************************************
  7 Fenneline The          SBC-2000                99-00FTH  0.35.16
Uitslag progr. nr.  5     25    m.schoolslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
  2 Jenna-Vera The         SBC-2000                97-00JTH  0.23.53
  3 Aileen van de Pas      SBC-2000                97-00APA  0.25.68
  4 Manon van den Burg     SBC-2000                97-02956  0.25.69
  5 Anniek de Peijper      SBC-2000                98-01644  0.25.87
  6 Laura Roelevink        SBC-2000                98-00LRO  0.26.16
 10 Macy Verhappen         SBC-2000                95-00MVE  0.26.78
 12 Jessica Oomen          SBC-2000                97-01622  0.26.97
 16 Marloes Krajenbrink    SBC-2000                98-00MKR  0.28.50
Uitslag progr. nr.  6     25    m.rugslag jongens minioren 5 en 6
***********************************************************************
  7 Raimon Passania        SBC-2000                96-03153  0.25.19
  8 Casper van de Pas      SBC-2000                95-00CPA  0.25.39
 10 Jannick Deijkers       SBC-2000                96-00JDE  0.31.94
Uitslag progr. nr.  7     25    m.rugslag meisjes minioren 5 en 6
***********************************************************************
  2 Jasmine Bartels        SBC-2000                96-04366  0.20.40
  6 Lilian Prinsen         SBC-2000                96-00LPR  0.22.69
  7 Romy Hekker            SBC-2000                96-03208  0.23.09
  8 Bente Luyken           SBC-2000                96-00BLU  0.23.31
 11 Sanne de Graaf         SBC-2000                96-00SGR  0.25.44
 13 Veerle Adriaansen      SBC-2000                95-00VAD  0.27.59
 14 Shirley van den Broek  SBC-2000                96-00SBR  0.28.38
 16 Anne Akkermans         SBC-2000                96-00AAK  0.28.63
 18 Sanne Luyken           SBC-2000                96-00SLU  0.30.34
 19 Anne-Lotte Krajenbrink SBC-2000                96-00AKR  0.30.76
 21 Ellen van de Put       SBC-2000                96-00EPU  0.34.57
Uitslag progr. nr. 12     100   m.vrije slag jongens 16 jaar en ouder
***********************************************************************
  1 Jaap van Helmond       SBC-2000                82-00JHE  1.09.50
  2 Marc Stienen           SBC-2000                83-00MST  1.31.98
Uitslag progr. nr. 14   4x25 m. rugslag estafette mix 11 jaar en jonger
***********************************************************************
  2 SBC-2000-1             Dylan van Irsel         98-00DIR  1.42.34
                           Jenna-Vera The          97-00JTH
                           Raimon Passania         96-03153
                           Sanne de Graaf          96-00SGR
  3 SBC-2000-2             Gian Passania           98-01169  1.44.51
                           Jessica Oomen           97-01622
                           Gordon Kingma           97-01129
                           Romy Hekker             96-03208
Uitslag progr. nr. 16     25    m.rugslag jongens minioren 3 en 4
***********************************************************************
  4 Dylan van Irsel        SBC-2000                98-00DIR  0.25.75
  5 Gordon Kingma          SBC-2000                97-01129  0.25.81
  9 Gian Passania          SBC-2000                98-01169  0.28.93
 13 Stijn de Graaf         SBC-2000                97-00SGR  0.31.36
 15 Floris Deijkers        SBC-2000                98-00FDE  0.34.44
Uitslag progr. nr. 17     25    m.rugslag meisjes minioren 1 en 2
***********************************************************************
  5 Fenneline The          SBC-2000                99-00FTH  0.32.13
Uitslag progr. nr. 18     25    m.rugslag meisjes minioren 3 en 4
***********************************************************************
  2 Anniek de Peijper      SBC-2000                98-01644  0.21.75
  4 Jenna-Vera The         SBC-2000                97-00JTH  0.23.30
  7 Laura Roelevink        SBC-2000                98-00LRO  0.24.47
 11 Manon van den Burg     SBC-2000                97-02956  0.26.88
 12 Jessica Oomen          SBC-2000                97-01622  0.27.42
 16 Aileen van de Pas      SBC-2000                97-00APA  0.29.78
 20 Marloes Krajenbrink    SBC-2000                98-00MKR  0.32.24
Uitslag progr. nr. 19     25    m.vrije slag jongens minioren 5 en 6
***********************************************************************
  6 Raimon Passania        SBC-2000                96-03153  0.19.26
  9 Casper van de Pas      SBC-2000                95-00CPA  0.24.41
 10 Jannick Deijkers       SBC-2000                96-00JDE  0.32.12
Uitslag progr. nr. 20     25    m.vrije slag meisjes minioren 5 en 6
***********************************************************************
  3 Lilian Prinsen         SBC-2000                96-00LPR  0.17.94
  5 Romy Hekker            SBC-2000                96-03208  0.18.62
  7 Jasmine Bartels        SBC-2000                96-04366  0.19.40
 11 Anne Akkermans         SBC-2000                96-00AAK  0.21.87
 12 Sanne de Graaf         SBC-2000                96-00SGR  0.22.32
 13 Macy Verhappen         SBC-2000                95-00MVE  0.22.48
 14 Shirley van den Broek  SBC-2000                96-00SBR  0.22.75
 15 Veerle Adriaansen      SBC-2000                95-00VAD  0.23.12
 16 Bente Luyken           SBC-2000                96-00BLU  0.23.16
 19 Sanne Luyken           SBC-2000                96-00SLU  0.26.25
 20 Anne-Lotte Krajenbrink SBC-2000                96-00AKR  0.27.40
 22 Ellen van de Put       SBC-2000                96-00EPU  0.29.85
Uitslag progr. nr. 25     50    m.vlinderslag jongens 16 jaar en ouder
***********************************************************************
  1 Jaap van Helmond       SBC-2000                82-00JHE  0.35.51
Uitslag progr. nr. 27   6x25 m.vrije slag estafette mix 6 jaar en ouder
***********************************************************************
  2 SBC-2000-3             Laura Roelevink         98-00LRO  1.57.81
                           Ellen van de Put        96-00EPU
                           Marc Stienen            83-00MST
                           Suzan Goverde           84-00SGO
                           Jaap van Helmond        82-00JHE
                           Inge Immenga            85-00IIM
  4 SBC-2000-2             Dylan van Irsel         98-00DIR  2.31.32
                           Bernice Lauwe           97-00BLA
                           Jannick Deijkers        96-00JDE
                           Lilian Prinsen          96-00LPR
                           Raimon Passania         96-03153
                           Inge Immenga            85-00IIM
  5 SBC-2000-1             Floris Deijkers         98-00FDE  2.37.48
                           Sanne Luijken           96-00SLU
                           Stijn de Graaf          97-00SGR
                           Bente Luijk             96-00BLU
                           Casper van de Pas       95-00CPA
                           Suzan Goverde           84-00SGO