De jongste zwemmertjes hebben goede prestaties verricht in Oosterhout.

090130 oosterhout 2.jpg
De jongste zwemmertjes hebben goede prestaties verricht in Oosterhout.
Tijdens een vierkamp die alleen uit ZVDO?74, Den Doorn, Bijtelskil en de Warande zou zijn mochten onze jongste zwemmers Buiten Mededingen ( dus geen medailles) mee zwemmen. En wat hebben ze het goed gedaan zeg.

Te beginnen met de Minioren 2 en jonger, Anne Paulussen en Aniqa Suk 25 m schoolslag voor beide voor het eerst gezwommen waar Anne op de 5e plaats is geëindigd en Aniqa op de 8e plaats. Zij moesten ook nog de 25 m rugslag zwemmen en ook dat voor het eerst en wat ging dat goed zeg Anne is geëindigd op de 3e en Aniqa op de 4e plaats, knap gedaan dametjes. Daarna kwamen Nils en Max Vervoort met dezelfde afstanden en wist Nils met de schoolslag als 4e aan te tikken en Max als 7e te eindigen. En ook hier bij de rugslag zwom Nils, die een super mooie start had gemaakt, naar een tweede plaats en Max naar een 6e plaats. Geweldig jongens.
Dan kregen we de minioren 4 en jonger waar maar liefst 6 meisjes en 2 jongens aan meededen. Zij begonnen met de 25 rug en wist Hester als 6e, Zina als 11e, Pernilla ( die per ongeluk bij de jongens ingedeeld was) als 13e, Malak al 14e, Aya als 18e en Yasmine als 22e aan te tikken van de 28 zwemsters. Maar bij de 25 m vrije slag wist Aya als 5e, Zina als 7e, Pernilla als 8e, Hester als 9e, Malak als 20e en Yasmine weer als 22e aan te tikken van ook hier 28 zwemster. En deze afstanden hebben jullie allemaal eens eerder gezwommen en allemaal hebben jullie je tijden dik verbeterd, kanjers zijn jullie. De jongens waren Max Hartman en Conor die deze afstanden gezwommen hadden, Conor wist op de rugslag een 13e plaats te halen en met de vrije slag een plaatsje hoger nl. 12e, Max ging met de rug ook lekker met een dikke pr en een 13e plaats maar helaas voor hem was de scheidsrechter wel heel streng en kreeg hij een valse start waardoor hij geen tijd heeft gekregen, jammer dit gaat de volgende keer vast en zeker beter.
Dan kwamen de meisjes Junioren 1 en jonger aan start met Freeke, Bunga en Jennifer, zij moesten 50 schoolslag zwemmen wat heel goed is gegaan, Jennifer wist 13 sec. van de tijd te halen en Bunga bijna 5 sec. Voor Freeke was het de eerste keer dat ze 50 m moest zwemmen en ze heeft dat heel goed gedaan, ook zij moesten 50m vrije slag zwemmen en ook hier flinke pr?s van Bunga 13 sec. en Jennifer was vandaag de grootse pr verdiener met 20 seconden, nou dat zijn nog eens tijden lady?s. Hier hadden we slechts 1 jongen aan start en dat was Jelle, ook voor hem de eerste keer 50 m zwemmen en wat heeft hij het goed gedaan zeg. Met de ss op de 7e plaats en met de 50 vrije slag een 8e plaats, maar wat ging de start al goed en je slag zag er ook al heel goed uit, lekker doorgaan zo.
Als laatste kwamen de meisjes junioren 2 en 3 en jongens junioren 1 aan de start. Belle was de enige uit deze groep die 100 wissel moest zwemmen en dit deed ze geweldig met een pr van 4 seconde was ze tevens de jongste van haar programma, alle anderen waren 3 en 4 jaar ouder en dit gold ook voor de 50m ss met een tijdverbetering van 3 seconden. Prima gedaan Belle. Annika, Romy, Joëlle en Renate gingen onderling de strijd aan met elkaar samen met 17 andere zwemsters op de 50m vrije slag, ze wisten hun tijd te verbeteren op Romy na die bleef net op haar beste tijd steken, wat zeker niet verkeerd is, maar stiekem hoopte we toch op een kleine pr, maar die wist ze gelukkig wel te halen op de 50 m schoolslag, evenals de andere drie dametjes. Bij de jongens kwamen Boyd en Tobias aan de start met voor Boyd prima nieuwe tijden en Tobias 2 pr?s. En dan te bedenken samen in de serie te zwemmen en Boyd tegen Tobias zeggen goh, er ging toch iets niet goed bij jou schoolslag, nou Boyd heerlijk dat je een maatje hebt waarmee je dit kan bespreken.
Al met al een hele leuke wedstrijd waarin men elkaar flink heeft aangemoedigd en op naar de volgende wedstrijd maar weer.

Dianne

Enkele foto's kun je bekijken door de Link te volgen
An unhandled error has occurred. Herlaad 🗙